Творча зустріч з письменником Володимиром Єшкілєвим

Центральна районна бібліотека вже не один рік проводить зустрічі із письменниками Івано-Франківщини. 13 травня в центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з письменником, публіцистом Володимиром Єшкілєвим.

Володимир Єшкілєв – український прозаїк, поет і есеїст. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту (нині — Прикарпатський університет ім. В. Стефаника), працював учителем історії й правознавства, викладав у Західно-українському економіко-правовому університеті. У 1996–1998 роки видавав нерегулярний журнал «Плерома», 2001–2006 років редагував літературні журнали «Потяг 76», «Ї» та «Київська Русь». 2008 року видав перші номери журналів «Сноб» і «Золота каста». Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України. Живе і працює в Івано-Франківську. Він один із засновників Станіславського феномену, упорядник Малої енциклопедії сучасної української літератури (МУЕАЛ) , автор численних історичних романів, повістей, оповідань та філософських віршів в жанрі арт-гаузу, реалізму, мегареалізму, фентезі, детективу. Пише в напрямках літературного постмодернізму, неомодернізму.

011На зустрічі, яка тривала майже дві години, Володимир Єшкілєв представив присутнім шанувальникам творчості нещодавно видані нові книги, розповів про початки становлення Станіславського феномену, про сучасну літературу, відповів на ряд цікавих запитань про філософію життя та ізотерику, поділився спогадами про своє дитинство, юність. Володимир Єшкілєв – часто подорожує, найулюбленіше місце для мандрів – це Азія: Тибет, Індія – нетрі великих міст; Африка, Єгипет. Подорожі надихають на написання нових творів. Пише статті для інтернет-видань “Репортер”, “Фіртка” та інших. Не стоїть осторонь державотворчих процесів: його публіцистика цікава та актуальна.

Зустріч, яку модерував поет Роман Киселюк, видалася надзвичайно теплою та цікавою. Бажаючі мали змогу придбати літературу з автографом письменника. Ще довго, після завершення зустрічі, шанувальники творчості Володимира Єшкілєва спілкуватися з ним особисто.

001 015 017 027 031 034

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.