День Вишиванки

IMG_2515Традиційно, в третій четвер травня святкується Всесвітній день вишиванки. У 2006 році ідею акції “Всесвітній день вишиванки” започаткувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Протягом наступних років свято набуло популярності і розрослося до всеукраїнських масштабів.

Цього року День Вишиванки припав на 18 травня.

Працівники центральної районної бібліотеки долучилися до цієї акції: в День Вишиванки прийшли на роботу в традиційних українських вишиванках. На протязі всього дня бібліотекарі обслуговували відвідувачів бібліотеки в нарядних вишиванках, що дуже припало до душі користувачам бібліотеки. Біля стін бібліотеки працівники провели невеликий флешмоб, вийшовши на вулицю у вишиванках.

У цей день, людина, котра одягає вишиванку на роботу, в школу або університет, таким чином висловлює свою національну і громадянську позицію, культурну освіченість і духовну свідомість. Основна мета цього заходу – збереження українських цінностей і їхня популяризація серед молоді і населення України в цілому.

ОК (2) Ок (3) ОК (4) ОК (5) ОК (2) ОК (3) Ок Ок IMG_2494 ОК

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.