Зустріч з Галиною Христан в Ланчинській міській бібліотеці-філії

SDC1310718 травня в Ланчинській бібліотеці-філії для дорослих відбулася мистецька зустріч зі словом. І слово, високохудожнє, образне, незбагненне, лунало з уст новелістки з Саджавки Галини Христан. Галина Петрівна – багатогранна, обдарована людина. Пише новели, гуморески, вірші, казки, оповідання. А розпочала свою творчість в 1985 році. З 1987 року – член літературної студії «Бистрінь».

На зустріч з письменницею прийшли учні 10-тих класів Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. з вчителем-філологом Ганною Казюк та читачі бібліотеки.

Розпочала зустріч, з натхненним словом про письменницю, завідувач бібліотеки Марія Попович, яка зауважила, що книги Галини Христан «Старий і кіт», «Я вернуся», «Великоднє чудо», «Білий острів», «Вірність» добре відомі і любимі читачами. Також Марія Попович розповіла присутнім, що Галина Петрівна двічі була лауреатом Всеукраїнських фестивалів гумору та сатири в Києві, делегатом з’їзду «Просвіти», лауреат районної премії ім. Надії Попович, нагороджена дипломами та грамотами. А у 2006 році стала членом Національної спілки письменників України. І цим підтвердила слова прикарпатського письменника Богдана Бойка про те, що твори Галини Христан – твори всеукраїнського рівня.

І ось приємна несподіванка – Галина Петрівна презентує сигнальний варіант нової шостої книги «Отченаш неба». Авторка прочитала кілька зворушливих новел з своєї нової книги. Присутні мали змогу поспілкуватися з письменницею, задати запитання. Ганна Казюк охарактеризувала твори Галини Петрівни як прості і локанічні, неповторні й загадкові, як саме життя. Бо всі сюжети вона бере з народних джерел, із людських доль.

В подарунок для гості прозвучала пісня «Мамина сорочка» у виконанні Тетяни Дем’янців.

Звичайно, найяскравішими моментами зустрічі було саме слово Галини Христан, яка бачить життя і осмислює його своїм розумом і серцем – серцем великої і щирої українки.

SDC13085 SDC13095 SDC13097

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.