Зустріч з цікавою людиною

марія василівна 005Існує стереотип, що ніщо так не марнує  жінку, як сільське життя, оскільки на  плечах сільської жінки багато роботи, обов»язків, вона швидко спрацьовується і старіє. Однак цей стереотип дещо застарілий, бо сучасні сільські жінки не тільки працюють в домашньому господарстві, але й здобувають освіту, знаходять себе в професії, зрештою, виглядають не гірше міських.

В рамках проекту «Сільска жінка: творимо новий портрет»  Білозоринською сільською бібліотекою-філією в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту ініційовано  зустріч із завідувачем пункту Козак Марією Василівною. Марія Василівна закінчила Коломийське медичне училище і з тих пір – 37 років – працює в рідному селі завідувачем фельдшерсько-акушерським пунктом.  Як усі сільські жінки має дім, домашнє господарство, городи,  виростила     двох       синів, має четверо           онуків.   Разом з тим сумлінно виконує свої професійні обов»язки,  є Берегинею здоров»я своїх односельчан, як дорослих, так і маленьких. Надає населенню долікарську допомогу, здійснює патронаж вагітних і дітей до 1 року, амбулаторний прийом, виклики на дому. Завжди привітна, усміхнена, приємна в спілкуванні, в спеку і в холод, в любий час дня чи ночі вона готова прийти на допомогу, надати пораду, підтримати, розрадити. Особливо дбає пані Марія про здоров»я жінок. Ось і при зустрічі надала присутнім жінкам поради як дбати про своє здоров»я, уникнути хвороб, захистити себе і свою родину від інфекцій, вірусів. Марія Василівна розповіла, що вільний час любить проводити в колі дітей, онуків, любить свою роботу і цілком задоволена своїм життям. Завідувач бібліотекою Юлія Пилипчук зробила огляд книг, представлених на тематичній поличці «Здоровя –  це найкраще багатство».

Присутні на заході подякували Марії Василівні за її працю, турботу, побажали здоровя, Божого благословення та всяких гараздів.

сільська жінка 024 сільська жінка 023 сільська жінка 015 сільська жінка 003 сільська жінка 002 марія василівна 003

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.