Презентація книги

IMG_28487 червня у приміщенні Верхньомайданської ЗОШ 1-2 ст. відбулась презентація збірки поезій «Ностальгія» Ярослава Гайдаша.

Ярослав народився 20 жовтня 1956 р. в селянській родині. Навчався в школі, Калуському ПТУ №4, служив в армії. Добрий сім’янин, виростив з дружиною двох синів, має четверо онуків.   Ярослав каже, що  «назавжди полонений віршами», є членом літературної студії «Бистрінь», «Клубу Любителів слов»янської поезії», його твори друкувались в альманахах «Літоплин над Бистрицею», «Сонячні обрії слова». І ось тепер побачила світ його перша книга, яка вийшла друком у  видавництві «Вік» (м. Коломия). Ярослав дуже любить свій край, своє село, своїм односельцям присвятив збірку. Книга має ошатний вигляд, гарно ілюстрована, про що подбав художник Ярослав Лозинський, теж житель села Верхній Майдан.

Збірка «Ностальгія» – підсумок літературної творчості поета, вірші, наповнені щирості та глибокого змісту, в яких порушуються  різні теми: історія України, рідного краю, заробітчанство, філософські роздуми про життя-буття, інтимна лірика.

На презентацію книги зійшлись односельчани, друзі, родина. Захід благословив місцевий парох о. Михайло. Ведучі  – завідувач сільською бібліотекою-філією Галина Токарук та вчитель української мови і літератури Галина Костюк повели присутніх у світ поезії автора, у світ його думок, почуттів, провели екскурс по всіх  п’яти розділах книги за допомогою читців Уляни Лозинської, Тані Андрейчук, Насті Ковалюк, Ірини Гугляк, Юлії Зьоли, Юлії Андрейчук, Віки Дутки. Ансамбль «Горицвіт» виконав пісню на слова Ярослава Гайдаша. Автора з народженням  книги вітали голова сільської ради Дмитро Ковалюк, директор школи Мирослав Лукач, друзі-бистріньці Роман Бенюк, Мирослава Гордєєва-Мельник, Марія Єрмакович, Оксана Андрухович, провідний методист центральної районної бібліотеки  Марта Кушнерчук. Ярослав Васильович читав свої поезії, відповідав на запитання, розповів про свою творчість, подякував всім присутнім за участь в презентації, а своїй родині. вчителям та Галині Токарук за підтримку у створенні збірки.

Сорок примірників книги автор дарує бібліотекам району, за що висловлюємо йому вдячність та бажаємо подальших творчих успіхів.

IMG_2851 IMG_2852 IMG_2853 IMG_2855 IMG_2856 IMG_2857 IMG_2858 IMG_2861 IMG_2866

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.