Відеотуристичні подорожі

010Надвірнянська центральна районна бібліотека бере участь в обласній акції “Мандруючи Івано-Франківщиною. Туризм реальний та віртуальний”. В рамках акції 15 червня для членів клубу Bibliotravelklub в ЦРБ проведено відеотуристичні подорожі Калущиною та Галицьким краєм. Калуський район належить до найдавніших поселень Галичини, аж до середини ХІУ ст. належав Галицько-Волинському князівству. Перша письмова згадка про Калуш – 1437 рік. З часу заснування Калуш був важливим центром солеваріння. На даний час це потужний виробничий центр. Найбільш розвинута хімічна промисловість, пивоваріння, машинобудування.

У Калуському районі знаходиться село Угринів, у якому народився видатний національний діяч України – Степан Бандера. У 90-х роках тут постав меморіальний комплекс Степана Бандери. В Калуському районі народилися такі визначні люди, як Антон Могильницький – видавець творів Т.Шевченка, драматург Г. Цеглинський, поет Марко Боєслав, письменник М.Козоріс, поет Богдан Рубчак та ін.. Члени клубу переглянули фільм про Калуш та музей С.Бандери в Угринові.

Мандрували учасники заходу віртуально також Галицьким районом. Про визначні місця Калущини та Галицького краю розповіла Раїса Грушецька. Вона ознайомила присутніх з книгами про історію Калущини та Галицького району. Члени клубу переглянули відеофільми «Галич-місто, яке дихає історією», «Галицький замок», «Національний заповідник «Древній Галич».

015 017 026

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.