Літні читання

ГаврилівкаІ знову літо! Дитяча радість – канікули, відпочинок…, але – з книгою! Бібліотеки Надвірнянщини пропонують для дітей літні читання під девізом «Влітку часу не гай – книжки читай».

В Тисменичанській сільській бібліотеці-філії (завідувач Галина Кушнірчук) акцію “Літо з бібліотекою” відкрито  творчою майстернею “У книжковім диво-світі виростають творчі діти”.   Діти  ліпили вироби з солоного тіста, брали участь в казкових, правознавчих, краєзнавчих вікторинах,  грати у гру “Твістер” і дуже весело у гру “Павутина і мушки”.  

Тисменичани 1 Тисменичани 2 Тисменичани 3

Тисменичани 4 Тисменичани 5 Тисменичани

В рамках акції «Літо –  пора для читання» Білоославська бібліотека-філія (завідувач Надія Гринюк)  спільно з організаією ПЛАСТ провела  флешмоб «Ми все знаємо тому,  що ми читаємо» та годину цікавих повідомлень «З торбинки дядечка Запитайлика». Спасибі за співпрацю Лесі Бойко та Ганні Мочкодан.

Білоославська 1 Білоославська 2 Білоославська 3

На сонячній галявині біля Гаврилівської  бібліотеки-філії (завідувач Марія Мельник)  літні читання «Твори! Вигадуй! Спробуй!» відбулися  в зонах відпочинку: «Куточок читання з батьками», «Грайлик-запитайлик», «Ігроманія», а для найменших відвідувачів – «Створи для себе казку».  У релакс-закапелку оформлено яскраві книжково-ілюстративні виставки: «Моє улюблене хобі», «Скарбничка цікавинок», «Літечко запрошує в книжковий дивограй» та тематичні полиці «Найкращі історії про дружбу й кохання», «Літо. Спека. Запрошуємо до бібліотеки». Діти відгадували загадки, впізнавали казкових героїв, брали активну участь у вікторині «Літературний базар», знайомилися з новими книгами. Небайдужими до літніх читань були і дорослі відвідувачі, які читали газети та переглядали журнали на свіжому повітрі.

Гаврилівка 1 Гаврилівка 2 Гаврилівка 3

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.