Участь в обласній профстудії

обласна бібліотека 05322 червня 2017 р. в Івано-Франківській ОНУБ ім. І Франка відбулася обласна профстудія для молодих бібліотечних працівників, стаж роботи яких до 3-х років. Від Надвірнянської ЦБС участь в профстудії взяли завідувач Білозоринською сільською бібліотекою-філією Юлія Пилипчук та завідувач Волосівською сільською бібліотекою-філією Любов Станчук. Обласну профстудію відкрила заступник директора ОУНБ ім. І. Франка Любов Федик.
Учасники  отримали змістовні методичні і практичні поради від фахівців ОУНБ ім. І. Франка відповідно до напрямків діяльності своїх структурних підрозділів.
Учасники профстудії також мали можливість зустрітися з дитячою письменницею зі Львова Лесею Кічурою та фотомитцем, письменником Василем Мельником і отримати контакти для подальшої з ними співпраці.
Продовження навчання молодих бібліотекарів відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва.
На завершення учасники ділились своїми враженнями від почутого і побаченого, висловлювали бажання втілювати отримані знання у діяльність своїх книгозбірень з метою більш повного задоволення потреб місцевих громад.

обласна бібліотека 004 обласна бібліотека 005 обласна бібліотека 057 обласна бібліотека 062 обласна бібліотека 068 обласна бібліотека 074

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.

shares
-->