Участь в обласній профстудії

обласна бібліотека 05322 червня 2017 р. в Івано-Франківській ОНУБ ім. І Франка відбулася обласна профстудія для молодих бібліотечних працівників, стаж роботи яких до 3-х років. Від Надвірнянської ЦБС участь в профстудії взяли завідувач Білозоринською сільською бібліотекою-філією Юлія Пилипчук та завідувач Волосівською сільською бібліотекою-філією Любов Станчук. Обласну профстудію відкрила заступник директора ОУНБ ім. І. Франка Любов Федик.
Учасники  отримали змістовні методичні і практичні поради від фахівців ОУНБ ім. І. Франка відповідно до напрямків діяльності своїх структурних підрозділів.
Учасники профстудії також мали можливість зустрітися з дитячою письменницею зі Львова Лесею Кічурою та фотомитцем, письменником Василем Мельником і отримати контакти для подальшої з ними співпраці.
Продовження навчання молодих бібліотекарів відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва.
На завершення учасники ділились своїми враженнями від почутого і побаченого, висловлювали бажання втілювати отримані знання у діяльність своїх книгозбірень з метою більш повного задоволення потреб місцевих громад.

обласна бібліотека 004 обласна бібліотека 005 обласна бібліотека 057 обласна бібліотека 062 обласна бібліотека 068 обласна бібліотека 074

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.