Презентація покажчика-путівника

44444У передгір’ї мальовничих українських Карпат, на благодатній землі розкинувся край етнічних українців – гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян – Прикарпаття.  Цей своєрідний і колоритний край зберіг і доніс з глибини віків стародавні традиції, обряди, легенди, народні промисли. Івано-Франківщина має багату культурно-історичну спадщину. Все це та унікальні природні умови для відпочинку будь-якої пори року зробили наш край привабливим туристичним регіоном.

З метою популяризації Прикарпатського краю як туристичного регіону, в рамках обласної акції «Мандруючи Івано-Франківщиною. Туризм реальний та віртуальний» бібліограф відділу краєзнавчої літератури Марія Гринюк підготувала покажчик-путівник «Запрошуємо до мандрівок мальовичим Прикарпаттям» та 27 червня презентувала його. Марія Дмитрівна розповіла про зміст, структуру покажчика (інформація подається по м. Івано-Франківську та районах). Зауважила, що покажчик представляє книги, періодичні видання з фонду центральної районної бібліотеки. Допоміжний апарат складається з алфавітного та географічного покажчиків.

Надіємось, що цей покажчик-путівник стане в пригоді краєзнавцям, туристам, бібліотекарям, всім, хто цікавиться рідним краєм.

IMG_3025 IMG_3027 IMG_3035

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.