Формула успіху: зустріч з успішною жінкою

IMG_8687Недавно в Тисменичанській сільській бібліотеці-філії говорили про жінок. А вірніше про сільських жінок. Образ сьогоднішніх українських сільських жінок у порівнянні з колишніми, дуже змінився. Час не стоїть на місці – все рухається вперед, і жінки на селі також стають іншими. Вони активні, креативні, сучасні.

Щоб привернути увагу до сільської жінки – берегині роду, трудівниці, Надвірнянська ЦБС реалізовує проект «Сільська жінка: творимо новий портрет». У рамках цього проекту організовано зустріч з успішною, талановитою, творчою, креативною Луцюк Наталією Михайлівною.

Народилася Наталя 18 березня 1981 року. Роки дитинства промайнули в іграх та забавах на байдаках та берегах річки Селянка. З 1988 р. по 1996 навчалася в Тисменичанській ЗОШ. Активно відвідувала шкільні гуртки, а особливо полюбився гурток образотворчого мистецтва.

В 1996 вступила в Косівський коледж прикладного та декоративного мистецтва В. І. Касіяна за спеціальністю “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво ” на відділ “Художня кераміка”, де навчалася по 2000 рік. і здобула кваліфікацію художника-майстра.
З 2002 року працює в районному Надвірнянському центрі дитячої творчості. А з 2006 працювала ще й художником – оформлювачем в тому ж таки Надвірнянському РЦДТ. 3 2007 по 2011 роки навчалася в Косівському інституті Львівської національної Академії мистецтв, де здобула кваліфікацію «Художник кераміки. Викладач».

Насамперед треба сказати що Наталя дуже хороша мама і чудова дружина. У неї велике серце. Любить не тільки своїх, а й чужих діток.
Робота в центрі дитячої творчості – це робота з різними напрямками образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Наталя Михайлівна була керівником гуртка гобелену «Килимок», з гуртківцями займалися ручним ткацтвом. Створювали міні-гобелени та творчі роботи з ниток. Дитячі роботи виставлялись на різних виставках, діти брали активну участь у всяких конкурсах.

Також була керівником гуртка «Дитячий вернісаж». На своїх заняттях вони ліпили різні вироби з соленого тіста, робили обереги, ляльки – мотанки та все, що дозволяла фантазія та уява зробити з підручних матеріалів. Зараз цей гурток перейменований на «Виготовлення іграшки-сувеніра».

IMG_8639Ліпити Наталя любила з дитинства. В дитинстві та в шкільні роки ліпила з пластиліну, у роки навчання в Косові – з глини. Любов до ліплення переросла у велике солодке хобі. З – під її працьовитих і здібних рук почали виходити шедеври. Вона знову почала ліпити, але вже не з глини. Кольорова мастика – стала її матеріалом для створення квітів, всяких фігур та фігурок, казкових та мультиплікаційних героїв. Кожен торт виходить надзвичайно індивідуальний, бо в нього Наталя вкладає часточку своєї душі і фантазії. Для урізноманітнення занять у своєму гуртку Наталя ввела новинку «Декорування імбирних пряників». Це було її захоплення, яке вона вирішила самостійно ввести в програму навчання. Спробувала і не прогадала, бо діти цю ідею підхопили і зацікавились. На даний час це улюблене заняття гуртківців.
Наталя Михайлівна бере дуже активну участь в громадському житті. Різні громадські організації запрошують її проводити майстер-класи до різних свят. Працює з різними категоріями дітей, з дітьми-сиротами. Не оминає Наталя і благодійні ярмарки, на яких влаштовує майстер – класи по декоруванню імбирних пряників.

Вміє гарно розмальовувати обличчя в техніці «Аквагрим». І ще одне захоплення Наталі –це художній розпис стін. У сільському дитячому садочку є красиві стіни розписані її талановитими руками.

Ось такий портрет сільської жінки – Луцюк Наталії Михайлівни створено за допомогою мультимедійної презентації, яку провела завідувач бібліотекою Галина Кушнірчук. Після презентації майстриня влаштувала майстер-клас по декоруванню медових пряників. Кожен присутній мав можливість спробувати себе в ролі художника, розписати свій пряник, а потім з’сти це солодке творіння. Діткам особливо сподобався розпис на ручках і щічках, які вони з захопленням підставляли для розпису, а потім смакували солодкою кольоровою глазур’ю. В бібліотеці була влаштована виставка розписаних Наталею пряників. На завершення зустрічі присутні побажали Наталі міцного здоров’я, звичайного жіночого щастя, творчих успіхів і щоб ніколи не міліла глибина невичерпного джерела її таланту. Ось така вона, сучасна молода сільська жінка!

IMG_8593 IMG_8598 IMG_8619 IMG_8630 IMG_8640 IMG_8650

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.