Творча зустріч з Романом Киселюком в Ланчинській бібліотеці філії для дорослих

SDC1330522 червня відомий надвірнянський поет та прозаїк, член Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України Роман Киселюк відзначив славний 70-літній ювілей.

В пошанівок ювіляру в бібліотеках району діють книжкові виставки, проводяться літературні та поетичні години, організовуються зустрічі. Ювілейна творча зустріч із Романом Киселюком відбулася в Ланчинській міській бібілотеці-філії для дорослих. На зустріч запрошено шанувальників творчості поета, його друзів.

SDC13225Про Романа Киселюка і його творчість розповіла ведуча заходу завідувач бібліотекою Марія Попович. Вірші поета читали Яна Дімнич та бібліотекарі Люба Дутчак та Наталія Попович. Мелодійну пісню “Мій рідний край” ювіляру, невтомному мандрівнику по горах, закоханому в красу рідного краю досліднику, подарувала Ілона Іванюк. Своє вітання Роману Киселюку висловив вірний друг і побратим художник Ярема Оленюк.

Роман Киселюк подякував присутнім і організаторам за зустріч, згадував цікаві історії із свого життя, поділився своїми творчими планами. Вдячні шанувальники творчого слова Романа Киселюка, разом із вітальними словами та квітами від наймолодших учасників заходу, побажали ювіляру щасливих “Многая літ”.

SDC13235 SDC13260 SDC13271 SDC13276 SDC13299 Копия SDC13310

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.