Виставка-Інсталяція “Японія далека і близька”

yaponiaЯкщо мене хто-небудь запитає: “Яка вона – Японії душа?” Скажу, що схожа на квітучих вишень в ранкових горах ніжний аромат!

Моторі Норінага

Японія – одна з найдивовижніших країн світу. Вона надзвичайно цікава та екзотична. Тут дивовижним чином поєднуються хмарочоси з найдавнішими храмами, чайні церемонії з супертехнікою, нанотехнології зі стародавніми традиціями. Вражаючі досягнення цієї країни, особливо в економіці, загальновідомі і привертають до себе пильну увагу, викликаючи змішані почуття: від подиву і захоплення до заздрості і побоювання.

Великої поваги заслуговують японці, які вражають своєю винятковою дисциплінованістю, силою духу, терплячістю і стриманістю. Вони дуже гостинні, надзвичайно приємні у спілкуванні. Для того, щоб зрозуміти Японію, слід її пізнати.

2017 рік оголошений Роком Японії в Україні. У читальній залі центральної районної бібліотеки представлено виставку-інсталяцію “Японія: далека і близька”, яка знайомить користувачів з історією, культурою і традиціями країни вранішнього сонця. На виставці також представлена добірка кращих художніх творів японських авторів. Запрошуємо переглянути!

003 002 001

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.