Персональна виставка робіт художника Юрія Боринця.

21 серпня працівники центральної районної бібліотеки відвідали персональну виставку творчих робіт художника Юрія Боринця, яка відкрилася в картинній галереї Будинку «Просвіти».

Юрій Боринець розповів про себе і невимушено поспілкувався з відвідувачами, відповів на їхні запитання та представив свої роботи.
Юрій Боринець – талановитий, сучасний художник-абстракціоніст.

Народився він в 1975 році в Калуші. Закінчив художньо-графічний факультет Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. Навчався він у відомих викладачів-художників, таких як М.Фіголь, М.Варення, В.Лукань. Модерний художник працює також в ділянці станкового малярства, графіки, скульптури. Його роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні та за кордоном. В творчому доробку художника 18 персональних і біля 20 спільних виставок. Наразі його картини експонуються в Дрездені (Німеччина) на Міжнародній виставці. Для робіт Юрія Боринця притаманні експресія, розкутість і легкість пензля. Він –людина натуральних форм мислення, а не шаблонних речей.

Виставка його картин і артоб»єктів проходить під назвою «Решітки в ні». Відвідувачів зацікавили експонати виставки, які заставляють думати, мислити, відчувати світобачення митця. Полотна і артоб»єкти його загадкові, філософські, непередбачувані, наче він сам. Присутні ознайомилися з книгами, де розміщена інформація про Юрія Боринця і репродукції його картин: «Мистецький олімп» (К.,2015), «Індивідуальна артикуляція» (К.,2016), «Каталог» (Калуш,2002).

Наступна персональна виставка художника буде розгорнута в літературно-мистецькій вітальні центральної районної бібліотеки.

005 007 017 020 025 032

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.