Поетична сповідь “Пригорнусь душею до Вкраїни, засміюсь, заплачу, помолюсь…”

Поетична сповідь “Пригорнусь душею до Вкраїни, засміюсь, заплачу, помолюсь…” відбулася 22 серпня в читальній залі центральної районної бібліотеки. На заході були присутні користувачі бібліотеки – членкині районного осередку Союзу українок.

Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк запросила учасників свята до відвертої розмови: що для кожного з нас означає любити Україну? Чудові лірично-патріотичні вірші у виконанні бібліотекарів Антоніни Микитюк, Тетяни Ковш та модератора заходу Надії Мартинюк викликали у присутніх бажання ділитися своїми думками, читати хвилюючі вірші, публікації, згадувати минуле, думати про незвідане майбутнє, роздумувати про сьогодення України та її народу.

Запрошена на захід юрист-консультант районного центру правової допомоги Людмила Туєшин, разом з привітаннями з нагоди державних свят Дня Незалежності та Дня Прапора, запросила присутніх, в разі необхідності захисту своїх прав, звертатися до юристів центру, адже Україна стає в ряд з європейськими державами, як правова держава.

Сумно, що Україна вже третій рік захищається в неоголошеній війні із російськими окупантами, де гинуть тисячі українських патріотів-захисників, сумно, що економіка інших держав піднімається роботящими руками українських заробітчан, що сотнями тисяч виїхали з України за роки незалежності, але мусимо вірити, що Україна стане багатою, процвітаючою державою, бо Україна – це ми, бо Україна в наших серцях. “Не пора , не пора, не пора москалеві, ляхові служить” – цими поетичними, віщими рядками Івана Франка, які натхненно зачитала завідувач краєзнавчого відділу Раїса Грушецька, завершилась поетично-патріотичний захід. Присутнім цікаво було також переглянути розгорнуту до Дня Незалежності ілюстровану книжкову виставку “Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас”, на якій представлена широка палітра літератури по історії становлення державності України.

047 056 046 059 065 041

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.