Я в житті цьому – лише жінка…

Я в житті цьому – лише жінка,
Просто жінка і трохи поет.
Не дістала із неба зірку
І чекаю на новий злет.
Я сміюся і часто плачу,
Так, як всі, я живу на землі.
Може, марно свій час і трачу,
Вірю: доля всміхнеться мені.
Будуть терни і будуть квіти –
Все зустріну в своїм житті.
Мої мрії цвістимуть віршем,
З ним по світу мені іти.

(Савчук Л.В.)

Жінки – берегині родинного вогнища. Життя суспільства важко уявити без активної участі жінок, які складають кращу половину суспільства.

У рамках проекту «Сільська жінка: творимо новий портрет» Цуцилівська бібліотека-філія організувала зустріч з мудрою, творчою, креативною односельчанкою Савчук Любов Василівною. Мова йшла про сільську жінку в умовах сьогодення.

Савчук Любов Василівна народилася 31березня 1969 року в селі Голинь Калуського району. Росла в сім’ї, де батько був будівельником, а мати – колгоспницею. Багатодітна родина (4 брати і 3 сестри) надихнула обрати професію вчителя.

У вересні 1986 р. вступила до Івано-Франківського державного педінституту ім. В. С. Стефаника на фізико-математичний факультет за спеціальністю «Фізика і математика». У 1991р. була прийнята на роботу до Цуцилівської школи, тепер – це Цуцилівський НВК.
Бог наділив кожну людину талантами. Любов Василівна крім вчительської праці ще пише вірші. Перші рядки складала в школі. Навчаючись у вузі, відвідувала літературну студію «Зав»язь», якою керував справжній митець поетичного слова Степан Пушик.
Деякий час відвідувала літературну студію «Бистрінь», якою керував Нестор Чир. Добірка її віршів увійшла до альманаху «Купальська злива» (2002 р.), також друкувалася і в районній газеті «Народна Воля».

Любов Василівна – мама трьох прекрасних дітей, які здобули освіту, з допомогою мами проклали собі шлях у житті.

Так склалося, що в 30 років пані Люба залишилася вдовою. Довелося їй ставити на ноги дітей і будувати самій хату. “Але Бог добрий, – каже пані Люба, – з його допомогою і людей зараз насолоджуюся життям у своєму будинку».

Є ще інші захоплення в пані Люби – вишивання, в”язання спицями, гачком, виготовлення прикрас із бісеру. Її роботи неодноразово представлялися на районних та обласних виставках. Вишиті сорочки, рушники та роботи з бісеру Любов Василівна принесла на виставку до бібліотеки.

Нашій героїні доля дарувала бути ще й заробітчанкою. Склалося так, що довелося працювати за межами нашої країни в пошуках кращого життя для своїх дітей.

Така не проста доля випала Любові Василівні, але вона гідно з усім справилася. На завершення зустрічі завідувач бібліотекою Лілія Щербан прочитала вірші пані Люби із альманаху «Купальська злива», всі присутні оглядали роботи пані Люби та захоплювалися її талантом.

20170823_111233 20170823_111400 20170823_111437 20170823_113337 20170823_113511 20170823_113607

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.