Патріотичне віче “Україно! Мій коханий краю!”

26-річницю Дня Незалежності українці святкують з радістю і сумом одночасно. Бо про цей день мріяли і боролися десятки поколінь українських патріотів, бо і сьогодні виборюємо право на свою незалежність ціною життів захисників України в неоголошеній війні з російським загарбником. Схиляючи голови перед світлою памяттю тих, хто загинув в імя України, радіємо сьогоднішньому святу – нашій Незалежності, святкуємо в храмах і на майданах, в селах і містах, в кожній українській родині.

Патріотичне віче “Україно! Мій коханий краю!” з нагоди відзначення державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності України – відбулося в селищі Ланчин. Шановну ланчинську громадуз святом вітали селищний голова Михайло Іванюк, депутат обласної ради, голова районної організації Всеукраїнського обєднання “Свобода” Михайло Іваночко, які побажали миру державі, Божого благословення для України та всього українського народу. Панахиду за патріотами України, які віддали своє життя за волю і незалежність України відправили отці Тарас та Василь.

Ведуча свята завідувач Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих Марія Попович розпочала урочисте зібрання вітальними словами для односельчан. Зворушливо полинули селищем пісні у виконанні Наталії Яремчук, Андріани Романюк, Вікторії Гресько, Ольги Яремин та церковного хору. Знайшли відгук в серцях односельчан і слова юних читців Яни Дімнич, Софії та Юлії Попович, Андрія та Назарія Дутчаків. Образ Матері-України вдало відтворила бібліотекар Люба Дутчак.

Горда будь, Україно, бо народ твій – дужий, трудолюбивий і сміливий, з щирими піснями і душею, з могутнім прагненням до свободи і волі – ціною власного життя ніколи не віддасть тебе ворогам.

SDC13703 SDC13708 SDC13712

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.