Літературно-поетична година «Надією живу»

IMG_352630 серпня в читальній залі відбулась поетична година , присвячена 65 – річчю від дня народження поета, публіциста, журналіста Івана Гавриловича. Народився він 30 серпня 1952 року в гірському селищі Делятин на Надвірнянщині, яке називають північними воротами Гуцульщини. Закінчив із золотою медаллю місцеву школу.

Після школи поступив  до Львівського університету ім. Франка, який у 1974 році закінчив з відзнакою. Журналістську роботу,  яка дає хліб насущний (нині працює в Івано-Франківській обласній газеті «Галичина», Іван Гаврилович завжди прагнув поєднувати з художньою творчістю- розрадою для душі. Видав 4 книжки поезій – «Данина життю»(1991), «Янгол над містом» (2001), «Ватра на дощі» (2007), «Час міражів» (2013). Член НСПУ та НСЖУ. Лауреат обласної журналістської премії ім.Бойка.  Удостоєний Золотої медалі української журналістики. Іван Гаварилович- енергійна і молода душею людина. Він любить життя, людей, своє рідне Прикарпаття. Його поезія торкається глибин людської душі з її одвічним прагненням добра і не прийнятністю зла. У його віршах є вразлива ніжність, спостережливість, прагнення зробити світ кращим.

   Про життя і  творчість нашого краянина розповіла завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька. Вона прочитала вірші поета Івана Гавриловича громадянської і патріотичної тематики, а також пейзажної та інтимної лірики.

   Присутні переглянули відеофільм «Літературна світлиця» – інтерв»ю Світлани Гаєвської  з поетом Іваном Гавриловичем»  та книжкову виставку «Поезіє! Ти амфора дзвінка із трунком, що шумує золотаво…».

IMG_3523 IMG_3520 IMG_3532

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.