Екскурсія до природного заповідника «Горгани»

Людина, як частина природи, не повинна забувати, що природа її друг і її потрібно оберігати. Формування екологічної свідомості людини може вирішити проблему критичного екологічного стану природи, достукатись до серця кожного.

Вже не перший рік бібліотеки району співпрацюють з працівниками заповідника “Горгани”, популяризуючи знання про природні багатства краю та проводячи спільні екологічні заходи по охороні навколишнього середовища.

5 вересня працівниками природного заповідника “Горгани” в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва було розгорнуто екологічну фотовиставку «Горгани. Захист пралісів». Фотовиставка відображає красу Карпатських пралісів, що внесені до спадщини ЮНЕСКО.
На запрошення провідних фахівців природного заповідника “Горган” та в рамках співпраці із заповідником, за підтримки відділу культури РДА, 15 вересня працівниками централізованої бібліотечної системи було проведено екологічно-пізнавальну подорож по природному заповіднику “Горгани”.

Відвідування природного заповідника «Горгани» з туристичною метою заборонено. Оглянути природоохоронні об’єкти Горган можна тільки з науковою метою у супроводі відповідальних працівників. Для цього прокладено науково-пізнавальні стежки різної протяжності, які демонструють високогірські ландшафти, кедрово-смерекові ліси і зарості гірської сосни.

Бібліотекарі, у супроводі працівників природного заповідника “Горгани” Людмили Кравчук та Романа Кузнєцова, пройшли науково-пізнавальними стежками 9.5 кілометрів пралісу і одержали незабутні враження, які справили на мандрівників кам’яні розсипи, гірські схили та вершини, чарівність дикої природи.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.