Сільська жінка: в ногу з часом

Жінка – це та, що встає раніше за сонечко, це – трудівниця, берегиня національних традицій та української кухні. Сільські жінки мають значний вплив у родині, суспільстві. Вона берегиня роду, нації. Хочемо познайомити вас з прекрасними жінками із села Заріччя – Лілією Савчук-Твердохліб та Вірою Савчук-Вацик. Лілія Василівна- активна, енергійна, життєлюбна людина. Дуже любить рукоділля і знайшла себе в цій сфері. Придбала сучасну швейну машинку, комп’ютер (створює програми для вишивки) і тепер творить шедеври – плаття, сорочки на замовлення. А ще любить господарювати. Кожної весни висаджує по 2 000 кущів розсади огірків, перцю, капусти. А цього року здивувала усіх односельчан щедрим урожаєм кавунів: такого в селі ще ніхто не вирощував. Отак живе, трудиться Ліля Василівна. Захоплення перейшло в заробіток і жінка стала незалежною, самостійною.
Інша героїня нашої розповіді – Віра Савчук- Вацик. Віра заробляє на життя випіканням тортів. Спочатку це було хобі, своє вміння весь час вдосконалювала, поки не почала творити справжні шедеври, її торти – як витвори мистецтва і тепер випікає їх на замовлення.

Таких милих і здібних жінок в наших селах багато. Багато і в Заріччі.. Тепер сільська жінка іде в ногу з часом. Має сім`ю, веде своє господарство і має багато захоплень, які вміло перетворює в заробіток.
При бібліотеці діє клуб за інтересом “Справи домашні”. Тут жінки спілкуються, діляться досвідом ведення свого господарства та кулінарними вміннями. Бібліотекарі Ганна Вацик та Галина Костюк готують для них добірки книг, періодики на теми, що їх цікавлять.

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.