Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня бібліотекарі України відзначили своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Визнання важливості бібліотек в сучасному громадянському суспільстві свідчить про глибоку повагу до культури, освіти, духовних надбань поколінь та інтелектуальне майбутнє нації.

30 вересня бібліотекарі централізованої бібліотечної системи зібралися в залі міської бібліотеки для юнацтва на урочисту академію з нагоди професійного свята. Із привітаннями до бібліотечних працівників на свято завітали заступник голови РДА Богдан Зеленчук , заступник міського голови Василь Василенко, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, які відзначили грамотами найкращих бібліотекарів району.

Привітання та квіти від народного депутата Юрія Деревянка передала депутат районної ради Тетяна Пришляк. Щиро вітав бібліотекарів із святом багаторічний читач Богдан Бойчук. З привітаннями до присутніх звернулася директор ЦБС Галина Волошин, яка подякувала колегам за сумлінну працю на бібліотечній ниві.
Додали настрою присутнім музичні вітання від Віктора Чудновського, Миколи Ровенка, гумористична сценка”Сільські будні”.
Бібліотека завжди була хранителем та дослідником вічних пам’яток писемності – книги, а бібліотекарі – вірні служителі, зберігачі та популяризатори духовної спадщини поколінь. Суспільство, віддаючи данину шани подвижникам бібліотечної справи, ставить професію бібліотекаря у один ряд із найнеобхіднішими і важливими для суспільного інтелектуального та культурного розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.