Брати Капранови презентували книгу “Майдан.Таємні файли”

27 жовтня в Надвірній відбулася велика літературна подія – шанувальники книги і читання мали змогу зустрітися та поспілкуватися із надзвичайно цікавими людьми та неординарними письменниками, публіцистами, засновниками видавництва “Зелений пес” Братами Капрановими, зустріч з якими пройшла в залі Надвірнянської міської бібліотеки для юнацтва. На Прикарпаття Брати Капранови прибули для участі в фестивалі фентезі “Брама”, який проходив 27-28 жовтня в Івано-Франківську.

Дмитро та Віталій Капранови автори книг “Забудь-річка”, “Щоденник моєї секретарки”, “Кобзар 2000”, “Приворотне зілля”, “Закон Братів Капранових” та ін. На зустрічі вони коротко презентували, в притаманній для них манері, з тонким почуттям гумору, свої попередні видання. Але, звичайно, найбільше говорили про свою нову книгу-розслідування “Майдан. Таємні файли”, з презентацією якої вони завітали на зустріч із надвірнянцями.

Ця книга – розповідь про те, що ж відбувалося за лаштунками Майдану. Замість звичайних розділів, книга містить 19 файлів, в яких, на основі свідчень безпосередніх учасників тих подій, розповідається про основні ключові моменти Революції: хто і як готував Майдан?, Майдан “без політиків”, що таке Автомайдан?, хто керував Майданом?, звідки взявся “Правий сектор”?, що ж сталося на Донбасі?, хто і чому здав Крим і Донецьк?. Як зазначили письменники, всі свідчення учасників вони звіряли з тогочасними інформаційними повідомленнями в ЗМІ.

Брати Капранови самі були активними учасниками Революції Гідності, об’їздили багато Майданів України. Для себе виділили кілька ключових міст, Майдани в яких були вирішальними для революції: Харків, Херсон, Одеса.

Книга Братів Капранових “Майдан.Таємні файли” – розслідування правди про Майдан, бо ще й зараз є більше запитань ніж відповідей.
Книга має одну незвичну деталь – незаповнені сторінки в розділі “Мій Майдан”. “Ці сторінки заповніть ви самі і передайте нащадкам свою історію Майдану, бо у кожного з нас своя участь в Майдані”, – закликали на завершення зустрічі письменники.

Брати Капранови своєю книгою “Майдан. Таємні файли” залишили для майбутніх поколінь живі свідчення учасників Революції Гідності, значення та роль якої в історії становлення нашої державності неоціненний.

За цікавою розмовою та численними запитаннями-відповідями, зустріч збігла незамітно і, на завершення, всі присутні поспішили зробити пам’ятні світлини із відомими письменниками та одержати автограф із щирими побажаннями від Братів Капранових.

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.