Золоте століття жіночого чину

З нагоди 100-річчя створення організації “Союзу українок” 29 жовтня в районному будинку культури відбулася урочиста академія “Золоте століття жіночого чину”, яка проведена за ініціативи голови Надвірнянського осередку “Союзу українок” Ольги Багрійчук.
На свято зійшлися союзянки Надвірнянщини, а також прибули посестри із Івано-Франківська.

Фойє Будинку культури забуяло різнобарвністю української старовинної та сучасної вишивки на рушниках та сорочках, які були представлені на фольклорних виставках, поруч із стародавніми автентичними предметами побуту нашого народу.

Гармонійно доповнила свято своєю яскравістю та колоритністю книжкова виставка “Незламні та мудрі: видатні українки”, яку організували до 100-річчя створення організації “Союзу українок” працівники відділу обслуговування користувачів та краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки.

На виставці було представлено підбірку літератури, в котрій відображена історія створення “Союзу українок”, книги та буклети про засновниць та активних діячок, а також про продовжувачів їхньої справи – діяльність нинішніх осередків “Союзу українок”, зокрема, Надвірнянщини. Виставка зібрала багато переглядів і схвальних відгуків.

Працівники централізованої бібліотечної системи вітають посестер із “Союзу українок” із сторіччям створення і бажають їм міцного здоров’я, родинного тепла, миру та незламного духу і, в тісній співпраці, продовжувати традиції, утверджувати значимість та зміцнювати підвалини нашої української держави.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.