Презентація книги Володимира Присяжнюка “У середмісті моєї пам’яті”

1 листопада бібліотекарі району та шанувальники поетичного слова мали змогу зустрітися і поспілкуватися з поетом Володимиром Присяжнюком на презентації його нової книги – збірки лірики “У середмісті моєї пам’яті”. Зустріч відбулася в залі міської бібліотеки для юнацтва. Представила поета та поділилася з присутніми своїми враженнями від його філософсько-поетичної творчості директор ЦБС Галина Волошин.

Володимир Присяжнюк – автор книги поетичних пародій ” Тобі сюди, Алісо! “. Публікувався в багатьох літературних альманахах та колективних збірниках, зокрема в ” Енциклопедії сучасної літератури “, “ Німчич “ , “ Галактика любові “, “ Форум ”. Ряд ліричних віршів перекладені на іспанську і галісійську мови і представлені у надрукованій в Іспанії у квітні 2017 року збірці “ Галісія-Україна. Гармонія сердець”- антології сучасної української та іспанської поезії . Автор текстів та мелодій пісень, співпрацював з лауреатами фестивалю “ Червона Рута “ Тарасом Житинським та Олександром Войтком.

Володимир Присяжнюк належить до тих поетів, чия творчість вирізняється самобутньою авторською манерою та глибоким психологізмом. Його лірика – щира, відверта, глубоко особиста, водночас вірші легко читаються – у всьому справжність і чистота, незалежно від того, чи це любовна лірика чи громадянські твори.

Під час зустрічі, автор зачитав ряд своїх поезій із нової книги, які були тепло сприйняті присутніми. Його виступ доповнили поезії у ліричному виконанні бібліотекарів Наталії Берчак, Раїси Грущецької та Христини Вірсти.

Нова книга поета-романтика Володимира Присяжнюка “У середмісті моєї пам’яті” стала чудовим подарунком для численних шанувальників його творчості.

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.