Тиждень права в бібліотеці

З 4 по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, який має на меті підвищення рівня правової культури населення.

В рамках Тижня права 7 грудня в читальній залі центральної районної біблiотеки проведено правовий круглий стіл “Твій безпечний шлях до мети”, на який завітали учні групи-14 Надвірнянського ПТУ разом із своїми наставниками – майстром виробничого навчання Світланою Чижовською та бібліотекарем училища Світланою Остап’юк.

Перед присутніми виступила заступник начальника Надвірнянського бюро безоплатної правової допомоги Людмила Туєшин, яка розповіла про загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Також правознавець відповіла на ряд запитань, які цікавили присутніх.

Ведучі заходу, учні Іванка Лисак та Назарій Ерстенюк, запросили учасників круглого столу поділитися своїми думками з приводу дотримання прав людини в Україні та світі. Питання прав і обов’язків підлітків дістало найбільш активне обговорення присутніх поряд із такими проблемами як незахищенність наших громадян при пошуках роботи за кордоном, як не потрапити в трудове рабство, куда звертатися, якщо така проблема виникла. Активне обговорення одержав також переглянутий під час заходу фільм “Життя на продаж”. Проблеми молоді в сучасному світі активно обговорювалися під час психологічно-правового диспуту “Сенс життя. В чому він?”.

Завідувач відділу обслуговування користувачів ЦРБ Надія Мартинюк запросила присутніх ознайомитися з тематичною книжковою виставкою “Я маю право знати”, яка розгорнута в бібліотеці до Тижня права. 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.