Макс Кідрук #100містНОІМ

10 грудня в Надвірнянську центральну районну бібліотеку прибув на зустріч із своїми шанувальниками письменник сучасної української літератури, шалений мандрівник – Макс Кідрук. Зустріч відбулася в рамках туру #100містНОІМ або “божевільного марафону”, як каже сам письменник . Під час зустрічі він розповідав про свої книги, подорожі та наукові дослідження, представив свій новий роман “Не озирайся і мовчи”.

Максим Кідрук — український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL», співучасник акції «На Зеландію!» разом із Сергієм Притулою, автор ролика «Азаров, ай-яй-яй!», автор першого українського технотрилера «Бот». За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія.

Макс Кідрук – один із тих письменників, котрим вдалося знайти своє місце в сучасній українській літературі, впевнено сформувавши особисті правила літературної гри. Інженер за освітою, який став мандрівником та популярним письменником, нині є автором восьми художніх книг та п’яти тревелогів, серед яких “Твердиня”, “Жорстоке небо”, “Зазирни у мої сни”, дилогія “Бот”. Твори перекладені польською, німецькою, чеською та російською мовами.

На зустрічі Макс Кідрук розказав, що не любить хорору і не пише містики заради містики, але коли читаєш його книжки, спиною мимоволі пробігає холод. Згадав, що його перший роман не прийняло для друку жодне видавництво. Макс Кідрук ознайомив присутніх зі своїми останніми романами, супроводжуючи розповіді по кожній книзі неодинарними та цікавими фільмами – бук-трейлерами. Розповів, що пише те, що подобається, в першу чергу, йому самому.

Було цікаво, весело, фантастично яскраво. На лютий 2018-го планується Grand Finale у Києві, де Макс Кідрук ділитиметься найцікавішими історіями із найбожевільнішого туру країною.

Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватись з автором, придбати книги з автографом, поділитися своїми думками та враженнями від його книг. У всіх, хто прийшов, залишаться найяскравіші і найкращі спогади про цю зустріч.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.