Зустріч з поетесою Оксаною Граб’юк

14 лютого в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з поетесою Оксаною Граб’юк та презентація її книг: поетичної збірки “Намисто долі” та збірки новел “Преображення”.

Відкривати нові імена у світі літературного слова – завжди цікаво, трепетно і зворушливо і таким відкриттям стали перлинки-вірші із дебютної книги чудової людини і жінки, талановитого автора Оксани Граб’юк “Намисто долі”.

Оксана Граб’юк народилась на Бойківщині в мальовничому селі Цінева. Дитинство та юність минули, як звичайно: школа, коледж, інститут. Доля склалась так, що згодом переїхала на Косівщину, звідки родом чоловік. Разом з ним виховує донечку. Писати почала ще зі школи – були вірші, оповідання, есе. Більш серйозно почала писати поезію недавно.

В збірку “Намисто долі” увійшло понад 150 творів на різну тематику – це вірші про кохання, про родину, про Україну, багато поезій написано про сьогодення, про світ, що нас оточує, про Бога. Лірична героїня книги роздумує про істини нашого буття – добро, зло, любов і зрада, людина і Бог…

Під час зустрічі із шанувальниками художнього слова, як ствердження всепереможної сили любові у День закоханих, а також прагнення надії, віри, ніжності і відданості – звучали вірші як у авторському читанні, так і у виконанні читців: бібліотекарів Раїси Грушецької, Антоніни Микитюк, Тетяни Ковш.

Збірка поезій Оксани Граб’юк “Намисто долі” побачила світ в минулому році і відразу знайшла відгук у серцях читачів, адже кожен вірш авторки – це як маленька історія-розповідь, в яких читач бачить не тільки ліричних героїв з їхніми переживаннями, але й самого себе.

Оксана Граб’юк представила присутнім свою нову, щойно видану книгу – збірку прози “Преображення”. В цій книзі зібрані невигадані історії та події, які відбувались в реальному житті і відкривають правдиві перипетії людських доль із своїми болями, розчаруваннями, надіями і простими життєвими радощами.

В атмосфері щирого, дружнього спілкування незамітно злетіли хвилини зустрічі із талановитою майстринею художнього слова Оксаною Граб’юк. Директор ЦРБ Галина Волошин, яка виступила куратором зустрічі, подякувала авторці за прекрасні хвилини спілкування, побажала нових книг, вдячних та мудрих читачів і багато щирих зустрічей із шанувальниками.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.