Зустріч та презентація книги О.Кузів “ЩЕмить”

Центральна районна бібліотека вже не один рік проводить багато цікавих заходів по популяризації української книги та читання. Традиційними стали зустрічі та презентації нових видань наших прикарпатських письменників, поетів, видавців.

1 березня на зустріч із надвірнянцями завітала івано-франківська письменниця та поетеса, член Національної спілки журналістів України Оксана Кузів. Вона автор збірок прози “Адамцьо”(2014), “Назови мене своєю” (2016), яка на 23-му Форумі видавців у Львові ввійшла в ТОП-5 найбільш популярних книг, а також поетичної збірки “В закапелках душі” (2015). Оксана Кузів, заінтригувала зал, представивши свою нову книгу – роман “ЩЕмить”, який вийшов друком в минулому році. Тема нової книги, за словами авторки, незвична і, напевне, її не знайдеш в жодній художній книзі, адже, в зворушливій історії особливої дівчини Юлії, розповідається про природну аномалію, яка трапляється (як свідчить статистика) в одного із двох тисяч новонароджених. Доля, життя та почуття головної героїні зачіпають за живе. Кожна сторінка твору – щира, жива, майстерно розкриває читачеві думки, переживання, психологічні відчуття головних героїв. Адже герої Оксани Кузів живуть поруч з нами – із справжніх життєвих історій черпає теми для своїх творів авторка.

Ну і звичайно, під час зустрічі, присутні поринули в світ чудової поезії в авторському виконанні. Оксана Кузів зачитала цілий ряд своїх нових віршів, які ввійдуть до слідуючої поетичної збірки. Модератор зустрічі, директор ЦБС Галина Волошин, подякувала авторці за її творчість, за атмосферу затишку, яку вона створила в залі своїм художнім словом, а присутні поспішили придбати нову книгу з автографом письменниці для своїх бібліотек.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.