Літературна година

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову. Для кожного з нас ім’я Шевченка є святим.

В Надвірнянській районній бібліотеці у відділі обслуговування (абонемент) відбулася літературна година «Належить вічності…» та презентація книжкової виставки з нагоди 204-ї річниці з дня народження поета, письменника та громадського політичного діяча Тараса Шевченка.

Бібліотекар відділу обслуговування(абонемент) Ярослав Лазорко презентував книжкову виставку «Шевченко вовіки насущний», та провів літературну годину, з ознайомленням з життям і творчістю Поета в новітній інтерпретації. Присутні переглянули документальний фільм – трилогія Тарас Шевченко.

Увесь український народ з побожністю клонить свою голову перед безсмертним духом свого неперевершеного Поета, незабутнього Вчителя, першого Повстанця, великого Самостійника, геніального Пророка. Кожна українська громада шанує пам’ять свого Велетня так, як його знає. А такої пошани до своїх великих людей не знає жодний інший народ в усьому світі. Бо Шевченко – сумління українського народу.

viber imag2e
vi1er image
viber imag1e
viber 1ima1ge
viber ima1ge

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.