Музика любові в поезії Нестора Чира

12 березня минає 80 років з дня народження дивовижного поета, громадського діяча, нашого краянина Нестора Чира. З цієї нагоди в бібліотеках району організовуються різноманітні літературні заходи по вшануванню памяті поета. Вірші письменника – великої громадянської напруги, наповнені філософським звучанням, з глибокого колодязя пережитого і вистражданого виймає поет мудрість, тому його поетичне слово високоінтелектуальне, не байдуже, досконало відверте і точне.

11 березня в бібліотеці-філії с.Мирне відбулася поетична година “В далечінь відійду, щоб вернутись до свого народу”, присвячена 80-річчю з дня народження члена НСПУ, лауреата обласних премій ім.В.Стефаника, Я.Дорошенка, М.Підгірянки, районної премії ім.Н.Попович поета Нестора Чира. У своєму вступному слові завідувач бібліотеки Оксана Янцюк наголосила, що поезії Нестора Чира – віршована сповідь поета, де проступає його піднесена душа. В непересічності художнього слова проникливо ілюструються події в світі та в Україні, видно глибокі переживання поета за долю народу.

Ведучі поетичної години Вероніка Янцюк та Дарія Кудінова розповіли про непростий життєвий і творчий шлях поета. Чудові віршовані рядки із поетичних збірок Нестора Чира подарували присутнім читці: Христина Янцюк, Анастасія Кулак,Наталія Янцюк, Богдан Балацко. До уваги присутніх в бібліотеці організовано книжкову виставку “Музика любові в поезії Нестора Чира”.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.