Зустріч-діалог

Людині з народження властиве прагнення до пізнання всього нового, цікавого, незвичайного. Це прагнення багато в чому залежить від культури виховання, особистого характеру та схильностей. Особливо тяга до нових захоплень та яскравих вражень розвинута в підлітків. Іноді, для підсилення вражень, молоді люди починають палити, вживати алкоголь та психотропні наркотичні препарати.

В усьому світі ведеться активна боротьба із розповсюдженням та вживанням наркотиків, але, незважаючи на це, в деяких країнах Європи легалізовано вживання, так званих, легких наркотиків.

З метою підвищення культури поведінки та здорового способу життя молоді обласна бібліотека ім. І.Франка оголосила акцію “Бібліотеки за здоровий спосіб життя”. В рамках реалізації ціієї акції центральною районною бібліотекою започатковано проект “Здоров’я нації – вік ХХІ”. 20 квітня в читальній залі центральної районної бібліотеки по цьому проекту відбулася зустріч-діалог “Цікавість ціною життя”, на яку був запрошений лікар-нарколог Надвірнянської центральної районної лікарні Олександр Швецов. На зустріч завітали учні 10 та 11 класів Надвірнянської ЗОШ №”2 разом із своїми наставниками Оксаною Буній та Олександрою Юречко.

Зі вступним словом про вплив наркотиків на організм людини виступила завідувач відділу обслуговування користувачів ЦРБ Надія Мартинюк. Її виступ доповнила ведуча зустрічі бібліотекар Тетяна Ковш. Лікар-нарколог розповів учням про те, як людина стає рабом наркотиків, як відбувається звикання, патологічна схильність до постійного вживання та відповів на ряд запитань, які цікавили присутніх.
До уваги учасникам зустрічі була розгорнута в читальній залі книжкова виставка “Орієнтир – здоровий спосіб життя”.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.