Не стихає біль Чорнобиля…

32 роки тому світ сколихнула страшна новина – 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа. Ця трагічна подія стала найбільшою техногенною аварією ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги українців та всього світу. Від 26 квітня 1986 року життя українського народу поділилося на “до” і “після” катастрофи на ЧАЕС.

Вибух на Чорнобильській АЕС призвів до вселюдської, планетарної трагедії. Сліди чорнобильського попелу знайдені на багатьох континентах: чорнобильський атом вразив не лише Україну, а й Білорусь, Росію, північно-західну Європу, дійшовши навіть до Північної Африки, Канади та Японії. Але для України Чорнобильська трагедія стала лихом, яке з нею назавжди, бо саме на її території залишився ядерний монстр – зруйнований четвертий блок, який і нині, через 32 роки після аварії, продовжує загрожувати світу.

До цієї трагічної події в читальній залі центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку-роздум “Пропусти Чорнобиль крізь себе”, на якій представлено підбірку літератури та інших документів про Чорнобильську трагедію та її наслідки для людства.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.