Морально-правова година “Мої права – обов’язки інших”

В рамках реалізації загальнодержавного правопросвітницького проекту “Я маю право”, в Черниківській бібліотеці-філії 22 травня відбулася морально-правова година “Мої права – обов’язки інших”, проведена з учнями 4 – 6 класів Черниківської ЗОШ.

Захід проведено з метою розповісти дітям про їхні права та свободи, визначені Конвенцією про права дитини, навчити правильно реалізовувати ці права, виховати в дітей повагу до власної особистості та до інших.

Із вступним словом про потребу дотримуватись прав та обов’язків громадян України, котрі прописані в Конституції – гаранті вільної правової держави – звернулася до присутніх завідувач бібліотеки Надія Осташук. Її доповнили ведучі заходу Марія Савчук та Софія Осташук. Про обов’язки, які повинен виконувати кожен учень, як не можна поводитись і поступати, про закони шкільної родини розповіли учасники заходу Василь Михайлюк, Мирося Яремчук, Таміла Сожай, Марта Осташук. Цікавою родзинкою заходу стала казкова правова вікторина, під час якої, на прикладі героїв відомих казок, роз’яснено дітям статті Конвенції про права дитини.

Бути справжньою людиною, знати та дотримуватися прав та свобод громадян, виконувати чесно свої обовязки – такими є умови життя в цивілізованому правовому суспільстві і знання ці повинні закладатися в людині з дитинства.

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.