Творча зустріч

«Тільки вперед – ні кроку назад» – таке життєве і творче кредо відомої на Прикарпатті теле- і радіо журналістки Світлани Гавської, творча зустріч з якою з нагоди 40-річного ювілею відбулась 1 червня в приміщенні центральної районної бібліотеки. Як правило, ювілей спонукає до роздумів, аналізу знакових моментів в житті і праці, тож модератор зустрічі Марта Кушнерчук запропонувала перегорнути сторінки біографії, розкрити багатогранність творчої натури ювілярки. Світлана Гаєвська за фахом – вчитель української мови і літератури (закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника), однак доля склалася так, що знайшла себе саме в журналістиці. Знаково, що трудову діяльність вона розпочала бібліотекарем відділу обслуговування центральної районної бібліотеки, про що з теплотою згадує.

Cвітлана розповіла про свою роботу на радіо «Синьо-жовта хвиля», ТРК «Надвірна», яка є основним місцем роботи і дотепер. До речі, 2009 р. разом з групою колег стала лауреатом районної премії ім.. Н. Попович за фільм про Надію Попович з циклу «Визначні надвірнянці». Справжній успіх і визнання приніс проект «Літературна світлиця» на обласному телеканалі РАІ, за який стала лауреатом Івано-Франківської міської премії ім. І. Франка в 2015 р. З 2013 р. С. Гаєвська – член НСЖУ, з 2015 р. працює на обласному громадсько-політичному НСТУ «Карпати». Світлана Гаєвська людина відповідальна, цілеспрямована, сильна духом, патріот своєї країни. В якості журналіста кілька разів відвідала зону АТО, представляла громадськості змістовні репортажі з місця подій, останній з яких присутні прослухали. З 2013 р. розкрила ще одну грань свого таланту – письменницьку. В антології «Окрилена ріка», яка вийшла друком у 2018 р. до 30-річчя літературної студії «Бистрінь» вміщена добірка її творів, які своєю щирістю, ліричністю полонили читача. Цікаво, емоційно Світлана розповідала про яскраві моменти свого життя і творчості, спілкувалася з аудиторією, читала нові твори. Тепло, щиро вітали ювілярку методист РБК Ганна Халак, заступник начальника відділу культури РДА Ольга Багрійчук, директор ЦБС Галина Волошин, бібліотекар Саджавської бібліотеки-філії Галина Христан.

Від імені всіх присутніх М. Кушнерчук побажала п. Світлані міцного здоров»я, подальших творчих успіхів, родинного щастя та благополуччя. Нехай все задумане вдається, а талант успіхами колоситься!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.