Бібліопікнік

Літо… Сонце, тепло, відпустки, нові враження і зустрічі. Вже традиційно центральна районна бібліотека влітку ініційовує акцію «Літні читання», яка сприяє створенню комфортного бібліотечного середовища,  території неформального спілкування, популяризації нових книг, проведенні цікавих заходів, організації дозвілля на свіжому повітрі.

7 червня біля приміщення бібліотеки відбулось відкриття сезону літніх читань у формі бібліопікніка, присвяченого Всесвітньому дню навколишнього середовища «Природа в міфах та легендах».  Надвірнянці охоче підходили до бібліотечного намету,  з цікавістю  знайомились з дивовижним світом міфологій давніх народів Індії, Китаю, Греції, а також з давньослов»янськими легендами і переказами про обожнений світ природи.

Бібліотекар Антоніна Микитюк розповідала  як наші предки  жили в повній гармонії з довкіллям. Вони  одухотворювали природу, вірили в її силу, у міфах і легендах оспівували сили і явища природи: сонце, місяць, зірки, грім, блискавку, вітер, вогонь. Із задоволенням  присутні послухали легенди про значення дерев, птахів, звірів, переглянули книжкову виставку, просто приємно поспілкувались.  

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.