Семінар-профстудія

14 червня 2018 р. на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся обласний семінар-профстудія «Місце публічної бібліотеки в інфраструктурі громади» для бібліотечних працівників області зі стажем роботи до трьох років. Директор Людмила Бабій привітала учасників і відзначила роль бібліотек, які мають бути центрами громади, побажала молодим колегам плідної праці та впровадження знань, ідей та проектів в практику роботи своїх бібліотек.

Заступник директора Галина Горбань відзначила роль Української бібліотечної асоціації у підвищенні кваліфікації працівників книгозбірень, закликала присутніх брати активну участь у заходах, які організує Молодіжна секція УБА, а також побажала систематично удосконалювати свої професійні навички, творити і втілювати креативні ідеї.

Заступник директора з питань автоматизації та інформаційного забезпечення бібліотечних процесів Людмила Жирик та завідувачі всіх структурних підрозділів відповідно до їх напрямків діяльності надали змістовні консультації та практичні поради.

Від Надвірнянської ЦБС навчання відвідала завідувач Ліснотарновецькою сільською бібліотекою-філією Олександра Качанюк.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.