Бібліотеки за здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя – це життєва позиція, поведінка, діяльність людини, орієнтовані на зміцнення свого здоров`я, досягнення активного довголіття. На жаль, багато людей не дотримуються принципів ведення такого способу життя. Особливу тривогу викликає той факт, що в молодіжному середовищі сьогодні формується певна схильність до шкідливих звичок: алкоголь, наркотики, агресія, неправильне харчування та ін.

Свою долю відповідальності за популяризацію здорового способу життя бере на себе бібліотека, яка може бути не тільки інформаційним, але й організаційним центром, площадкою для проблемних чи дискусійних зустрічей. Саме з такою ціллю обласною бібліотекою ім. І.Франка ініційовано акцію “Бібліотеки за здоровий спосіб життя”, в якій взяли активну участь бібліотеки району. Нещодавно, в рамках акції, Білозоринська сільська бібліотека-філія провела годину здоров’я “Твоє здоров’я в твоїх руках”, на яку було запрошено фельдшера сільського ФАПу Марію Козак.

Марія Козак розповіла юним читачам про правила життя, які потрібні для здоров’я людини. Діти активно ділилися своїми рецептами здоров’я, також, спільно із завідувачем бібліотеки Юлією Пилипчук та фельдшером Марією Козак, склали цілий список правил здорового способу життя, яких повинен дотримуватись той, хто хоче бути здоровим.

Увагу юних читачів привернула також тематична книжкова виставка “Здоров’я – дорожче за багатство”. Діти залюбки взяли активну участь у спортивній вікторині та змаганнях на свіжому повітрі “Хто швидший, спритніший, сильніший?”

Веселий настрій, заряд бадьорості та позитиву одержали всі учасники цього заходу.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.