Зустріч з цікавою людиною.

20 липня у відділі краєзнавчої літератури центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з художником, лауреатом районної премії ім.Надії Попович Ярославом Лозинським, котрому цього дня виповнилось 55 років від дня народження. З його творчістю присутніх ознайомила завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька.

Ярослав Лозинський народився 1963 року в с. Верхній Майдан. З дитячих років любив малювати. Після закінчення восьмирічної школи навчався в ПТУ смт.Івано-Франкове Яворівського району Львівської області. Закінчив художньо-графічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім.В.Стефаника. Тут і утвердився як професійний художник. Його талант багатогранний. Він-різьбяр, добрий портретист, займається живописом і графікою, захоплюється виготовленням екслібрисів і художньою фотографією. Ярослав Лозинський приймає активну участь у районних, обласних виставках, культурно-просвітньому житті району та рідного села. У кожному відділі ЦРБ є його картини, які прикрашають інтер»єр бібліотеки.

Ярослав Лозинський розповів про цікаві події з свого життя, персональні виставки, поділився планами на майбутнє, відповів на запитання присутніх. Учасники зустрічі привітали його з днем народження та побажали йому натхнення, творчих успіхів, нових образотворчих робіт та персональних виставок.

Чергова виставка його художніх фотографій планується відкритись в серпні в центральній районній бібліотеці.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.