Година духовності “Тернистий шлях до Бога”

27 липня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася година духовності “Тернистий шлях до Бога”, присвячена 1030 річниці Хрещення Київської Русі князем Володимиром. 

Утвердження християнства на Русі – тривалий, складний процес, що розтягнувся у часі на багато століть. Про передумови виникнення християнства, історичні події, які стали поворотними у житті наших предків і завдяки яким визначилося майбутнє Київської держави розповіли зав. відділом обслуговування Надія Мартинюк та бібліограф ЦРБ Тетяна Гавриленко. 

Присутні переглянули фільм “Володимир зорав, Ярослав засіяв”, ознайомились з відео-презентацією “Стародавні храми України”. 

Запрошений на зустріч Митрофорний протоієрей Олег Траско, Декан Надвірнянський УПЦ Київського патріархату проаналізував релігійно-церковні процеси, які відбуваються в Україні, розповів про сучасні тенденції православ’я, зокрема об’єднання українських православних церков в Єдину Помісну автокефальну церкву. Він звернувся до присутніх з словами настанови на шлях вірування та дотримання Божих заповідей, запросив до спільної молитви за Україну.

Учасники зустрічі познайомилися з матеріалами книжкової виставки “Господи, знову в нас відроди силу любові і доброти”

  

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.