Інновації – частина бібліотечного життя

Сьогодні бібліотека у сільській місцевості є найбільш доступним культурним закладом для місцевої громади і виконує чимало місій. Це своєрідний довідковий, інформаційний та освітній осередок. На сучасному етапі сільські бібліотеки удосконалюють свою діяльність, намагаються надавати користувачам нові послуги, впроваджувати новітні технології з метою забезпечення доступу користувачам до світових інформаційних ресурсів, адже світ невпинно змінюється і роль бібліотеки теж.

Звичайно, доля сільської книгозбірні, її матеріально-технічна база залежить від владних структур, тож приємно, коли влада розуміє і підтримує бібліотеку на шляху її розвитку. Минулого року, на святі села для Верхньомайданської сільської бібліотеки-філії (завідувач Галина Токарук) голова райдержадміністрації Олександр Кеніз подарував ноутбук. Зараз ця книгозбірня активна в соціальних мережаж, а недавно Галина Михайлівна за допомогою завідувача відділу інформаційних технологій центральної районної бібліотеки Романа Заника створила блог, на якому відображатиме роботу бібліотеки та життєдіяльність громади.

Таким чином бібліотека розширить репертуар своїх послуг, набуде нового іміджу, урізноманітнить свою діяльність. Бажаємо успіхів!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.