Відкриття виставки художньої фотографії Ярослава Лозинського

В центральній районній бібліотеці проходить виставка фоторобіт талановитого художника, фотомитця Ярослава Лозинського “Чорно-білі миті життя”, організованої з нагоди його 55-річчя, відкриття якої відбулося 17 серпня.

На виставці представлено 23 світлини  пейзажів та натюрмортів в чорно-білих тонах, на яких відображено краса навколишнього світу. Як в справжнього митця, кожна світлина має свій прихований зміст.

Про художника та його виставку, яка триватиме в бібліотеці протягом двох місяців, розповіла директор ЦБС Галина Волошин. Привітати Ярослава Лозинського з нагоди свята прийшли  друзі, колеги, представники влади.  Багато теплих слів ювіляр одержав від своїх друзів, серед яких керівник фотостудії “Трембіта” Роман Глодан, поети Роман Киселюк та Василь Угринчук, художник Мирослав Гомзяк та інші. До вітань з нагоди відкриття виставки світлин долучилися міський голова Зіновій Андрійович, редактор газети “Народна Воля” Іван Гриджук, провідний методист центральної районної бібліотеки Марта Кушнерчук, бібліотекарі районної бібліотеки для дітей та міської бібліотеки для юнацтва. Після урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути  фотороботи, представлені на виставці, поділитися своїми враженнями від перегляду.Ярослав Лозинський – вмілий різбляр, портретист, майстер живопису та графіки. Присутніх зацікавила експозиція його екслібрісів, представлена для ознайомлення в читальній залі бібліотеки з нагоди відкриття його фотовиставки.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.