Боже, Україну збережи!

День проголошення Незалежності України – знаменний день волі та відродження нашої держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, котрі творили націю і боролися за свою споконвічну мрію – жити у вільній країні. Історики стверджують, що немає в світі ще одного такого народу, який стільки часу виборював би свою незалежність і якого так запекло вогнем і мечем намагалися загнати у чергову кабалу загарбники.

День Незалежності – величне свято нації, яке оповите смутком втрати кращих синів та дочок, котрих сьогодні забирає виснажлива неоголошена війна на сході країни із вічним заклятим ворогом нашої держави. В серцях українців не загасне вогонь віри, що ми здобудемо право в єдності та незалежності самим обирати своє майбутнє.

В читальній залі центральної районної бібліотеки розгорнуто книжково-ілюстративну виставку “Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас!”, яка знайомить відвідувачів з різними періодами українського державотворення від його першовитоків до сьогодення. З нагоди 27 річниці Дня Незалежності підібрано ряд матеріалів з історичними дослідженнями, спогадами, роздумами політиків та творців подій 1991року, котрі представлені у розділі “На світі є одна країна, яку люблю – це Україна”.

Будуючи сьогодні свою державу – пам’ятаймо про минуле, захищаймо теперішнє і дбаймо про прийдешнє, щоб наші діти і внуки жили у вільній державі в єдності, згоді та достатку.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.