Здоров’я – цінність нашого життя

Найбільша цінність нашого життя – це здоров’я. Людина завжди прагнула до зміцнення свого здоров’я, збільшення сил, спритності, витривалості. Сьогодні людства стикнулося з тим, що незважаючи на успіхи медицини та поліпшення умов життя, кількість хворих збільшується. Цьому сприяє зменшення кількості фізичного навантаження, збільшення нервово-емоційного напруження, погіршення екологічних умов, в яких находиться людина, шкідливі звички.

В рамках акції “Бібліотеки – за здоровий спосіб життя”, бібліотеками району проведено ряд заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді.
18 вересня в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено виховну годину “Здоров’я – цінність нашого життя”, в якій взяли участь учні 8-А класу Надвірнянської ЗОШ №2 із своїм керівником Любов’ю Дуфенюк. Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк за допомогою слайдпрезентації розповіла про особливості збереження здоров’я в давніх українських родинах, ознайомила дітей із відповідною тематичною літературою, акцентувавши увагу на основних критеріях збереження здоров’я людини. Міні-диспут “Чи згодні ви…”, проведений бібліотекарями Антоніною Микитюк та Тетяною Ковш, викликав жваве обговорення у слухачів і показав, що діти розуміють важливість дотримання здорових звичок життя, таких як: раціональне харчування, режим праці та відпочинку, загартовування, емоційна рівновага, фізична активність.

Бібліограф Тетяна Гавриленко підготовила для учнів пам’ятку “Бережи своє здоров’я”. На завершення бібліотекарі гостинно пригощали всіх учасників виховної години традиційними українськими стравами, свіжими яблуками та запашним виноградом.

Г.Гейне писав, що єдина краса людини, відома йому – це здоров’я. І завжди потрібно пам’ятати, що здоров’я кожного в його власних руках.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.