Всеукраїнський день бібліотек

Чарівної осінньої пори, 30 вересня в день  Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, вже вдвацяте бібліотекарі України відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Цього року на святкування свого професійного свята в міській бібліотеці для юнацтва зібралися бібліотекарі  району та новостворених ОТГ Делятина, Переросля, Ланчина.

Привітати бібліотекарів завітали керівник апарату РДА Микола Кравчук, який вручив нагородні листи кращим бібліотекарям району, секретар міської ради Тарас Пекарський,  депутат районної ради Андрій Гунда, директор Переріслянського центру культури і дозвілля  Михайло Клюфінський, котрий відзначив грамотами та грощовими преміями працівників бібліотечних установ об’єднаної громади та керівник Молодіжної ради Переріслянської ОТГ Людмила Станчук.

В своїх виступах гості свята, поруч із вітаннями, відзначили, що бібліотеки сьогодні потрібні суспільству як осередки культури та просвітництва, вони намагаються йти в ногу з вимогами часу, роблячи все можливе для того, щоб зробити книгозбірні привабливими для читача. Музичні вітання колегам по культурній ниві подарували художні керівники Гаврилівського Будинку культури Леся Гайдаш та Цуцилівського Народного дому Микола Ровенко, керівник оркестру народних інструментів “Аркан” РБК  Володимир Остап’юк.

Під легкий музичний супровід віршовані рядки-посвяту подарувала своїм колегам ведуча свята Наталія Берчак. З вітальним словом виступила перед бібліотекарями директор ЦБС Галина Волошин, яка наголосила, що саме від бібліотекарів, від їхньої небайдужості, бажання вчитися, розвиватися залежить, якою буде бібліотечна справа  в майбутньому. Гарний настрій, квіти, слова щирої вдячності та надію на підтримку винесли бібліотекарі після завершення урочистостей з нагоди свого професійного свята.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.