Макс Кідрук #ДеНемаєБога

Цієї осені український письменник Макс Кідрук вирушив в новий тур містами та містечками України “101 місто#ДНБ” з презентацією нового роману «Де немає Бога».

10 жовтня в рамках туру відбулася презентація цього неймовірно реалістичного роману в Надвірняській центральні районній бібліотеці. Шанувальники творчості Макса Кідрука мали можливість особисто поспілкуватися з автором, придбати книгу з автографом і насолодитися чудовою презентацією.

Розповідаючи про свою книгу, автор дав зрозуміти, що в книзі не йдеться саме про катастрофу чи умови виживання небагатьох вцілілих в горах. Ця книга про людей, про їх долі, це спроба зрозуміти, що їх штовхало на ті чи інші вчинки . Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

Макс Кідрук зазначає: «Роман «Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога».

Письменик Макс Кідрук в своєму творчому доробку має вже декілька великих романів: “Жорстоке небо”, “Твердиня”, дилогія “Бот”, “Не озирайся і мовчи”, яку презентував в м. Надвірна в минулому році в рамках першого великого туру “Сто міст України”. На слідуючий рік автор планує видати новий роман і восени вирушити з презентацією в черговий тур Україною. Бажаємо йому успіхів!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.