Бібліотечний маршрут

Одним з пріоритетних напрямків діяльності бібліотек сьогодні є краєзнавча робота, оскільки дозволяє більш глибоко пізнати свій край, його історичний, культурний спадок. Все більшого значення надають також бібліотечні працівники роботі на допомогу розвитку туризму. Процес взаємодії туризму і бібліотек останнім часом набуває ширшого значення для місцевої громади, бо це дозволяє вирішити декілька важливих завдань: виконати навчально-просвітницьку і виховну функцію; забезпечити дозвіллєві та рекреаційні потреби населення; сприяти розвитку туристичного бізнесу і залученню інвестицій у розвиток регіону тощо. 

Зеленська сільська бібліотека-філія (завідувач Надія Осташук) з метою популяризації свого села як потенційного цікавого краю для туристів приділяє велику увагу цьому напрямку роботи. В бібліотеці влаштовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку-диптих «Будь благословенна, земле рідна», «Подорожуємо рідним краєм», сформовано папки-накопичувачі краєзнавчого спрямування, розробляються туристичні маршрути по знакових місцях села.

Недавно Надія Миколаївна провела своїх читачів маршрутом, який підготувала. Разом вони не лише відвідали церкву св.. Дмитрія, збудовану у 1796 р., пам»ятний знак з нагоди скасування кріпацтва, парк, футбольне поле, місцеве озеро, капличку св.. Петра та Павла, але й  дізнались багато цікавого про ці об’єкти.

Завідувач бібліотекою завжди готова розповісти туристам про своє чудове село та провести екскурсію. 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.