День професійного спілкування

2 листопада 2018 року в районній бібліотеці відбувся день професійного спілкування на тему “Успішне планування – успішна діяльність»: планування роботи бібліотек на 2019 рік.

Відкрила фахове навчання директор ЦБС Галина Волошин. Керівник централізованої бібліотечної системи району у своєму виступі інформувала про підсумки роботи книгозбірень в обласних конкурсах та акціях. Подякувала за участь в заходах обласного значення, навела приклади цікаво проведених заходів і акцентувала особливу увагу на потребі впровадження інноваційних проектів.

Цікавою та змістовною для присутніх була консультація «Планування на 2019 рік та звітність за 2018 рік сільської бібліотеки-філії», яку провела завідувач методичного відділу ЦРБ З. Заяць, яка в своїй консультації рекомендувала присутнім інноваційні форми та методи роботи в бібліотечній сфері.

Методичні рекомендації по плануванню роботи з дітьми для сільських бібліотек-філій на 2019 рік провела заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук.

Учасники навчання ознайомились із новими цікавими формами і методами роботи.

По закінченні навчання учасники обмінялися своїми думками та відзначили що отримані рекомендації успішно впроваджуватимуть їх в практику роботи.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.