Презентація книги Василя Процюка

“Поетів посилає на землю Бог, щоб вони сказали людям правду” – цим висловом письменниці Лесі Романчук розпочала свою передмову до книги Василя Процюка “Ріки живої води” поетеса Мирослава Гордєєва і, вже як ведуча, презентацію цієї книги, яка відбулася 2 листопада в стінах центральної районної бібліотеки.

Затишна зала бібліотеки заледве вмістила всіх, хто прийшов на презентацію книги, адже, крім бібліотекарів, привітати Василя Процюка із виходом першої книги завітали побратими з літературної студії “Бистрінь”, родина, друзі.

Василь Процюк – член літературної студії “Бистрінь” з 2005року. Його вірші неодноразово друкувалися на сторінках періодичних видань, альманахах “Клубу любителів словянської поезії” (2004, 2006) та антологій літстудії “Літоплин над Бистрицею” (2007), “Сонячні обрії слова” (2012), “Запалімо серця для України” (2015). З дитинства захоплювався малярством, літературою, поезією, але власні поетичні твори почав писати в сорок років. Як розповів під час презентації книги Василь Процюк, заглиблення в мудрість Слова Божого, а саме це слово є основою всіх його віршів, став перегляд фільму “Ісус”. Святе Письмо для нього стало джерелом натхнення, способом мислення та діяння, дороговказом на майбутнє. У кожного свій власний шлях до Бога і Василь Процюк знайшов свій. Через свої вірші-послання він благає людей переглянути своє життя, наповнене цинізмом, байдужістю, розпустою, і наповнити своє серце добром. Книга Василя Процюка “Ріки живої води” – це книга-сповідь, книга-прозріння, це сходження людського духу до вічних вершин.

Привітали поета з виходом книги його друзі: меценат, підприємець Леся Воля, видавець дрогобицького видавництва “Коло” Мирослав Охрімович, керівник літстудії “Бистрінь” поет Олександр Букатюк, побратими-літстудійці Ганна Попович, Марія Єрмакович, Роман Бенюк, Марія Стефурак та інші. Раділи за Василя і його рідні, вітальне слово від імені яких висловила його сестра Марія Іванівна. З першою книгою привітали Василя Процюка від імені бібліотекарів директор ЦБС Галина Волошин та бібліотекар Саджаської бібліотеки письменниця-новелістка Галина Христан, які в своїх виступах зауважили, що слово поета може змінити світ, особливо, якщо це слово пропущене через призму Божого Слова.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.