Творча зустріч та презентація нової книги поетеси Світлани Ткачук

“Нитка для Тесея” – нова книга віршів Світлани Ткачук, яку вона презентувала 9 листопада в залі міської бібліотеки для юнацтва під час своєї творчої зустрічі, яка відбулася в рамках проведення зональної школи бібліотекаря.

“Вона народжувалася так, як народжується людина – у муках….” – сказала про свою книгу Світлана Ткачук. У віршах, котрі увійшли в нову збірку, пронизливо і відверто розкриваються теми вірності, відданості і зради. Поруч із лірикою є вірші громадсько-патріотичного звучання – кожен знайде тут вірш до свого смаку.

Світлана Ткачук – вчитель Стримбівської ЗОШ, член літстудії “Бистрінь”, автор поетичної збірки “Осіння партитура” (2012), неодноразово друкувалася на сторінках журналів “Перевал” та “Дніпро”, в літературних антологіях та альмахах літстудії “Бистрінь”, лауреат літературних премій ім.Бориса Горбатова (1987) та ім. Надії Попович (2012). Нещодавно поетеса відзначила своє 50-річчя і нова книга віршів стала своєрідним подарунком до цієї дати. Музично-поетичні вітання для Світлани Ткачук підготовили учасники молодіжного клубу “Гарячі серцем”, котрий створений при міській бібліотеці для юнацтва. До сліз розчулило Світлану Миколаївну підготовлений відео-ролик із записами її попередніх інтерв’ю та слайд-шоу із світлин. Вітали поетесу з виходом книги її друзі та колеги. Вітання від літстудійців та редактора книги “Нитка для Тесея” Степана Писуляка передав Роман Бенюк. З вітаннями від імені бібліотекарів виступили директор ЦБС Галина Волошин та завідувач бібліотеки для юнацтва Галина Ільків. А ще звучала поезія, яка напрочуд зворушливо і лірично лунала в авторському читанні.
В теплій, дружній атмосфері незамітно злетіли хвилини зустрічі і присутні поспішили придбати нову книгу для себе та для своїх друзів, адже не має кращого подарунка, ніж гарна книга.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.