Літературний екскурс

На літературному небосхилі України ось уже 180 років яскраво сяє зоря Івана Нечуя-Левицького, одного з невтомних подвижників українського слова. Великий українець жив і творив в одну з найтрагічніших епох в історії нашої культури.

Свій художній хист І.Нечуй-Левицький втілив у різних жанрах: романах, повістях, оповіданнях, новелах, історичних та етнографічних нарисів, літературно-критичних і мистецтвознавчих статей.

29 листопада бібліотекарі відділу обслуговування (абонемент) районної бібліотеки Наталя Берчак та Ярослав Лазорко разом із завідувачем шкільною бібліотекою ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. Любов’ю Андрійович провели літературний екскурс «Співець життя народного» до 180- річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького, під час якого учні 8-Б класу познайомилися з життєвими та творчими доробками письменника.

Іван Нечуй-Левицький – «великий артист зору, творець живих типів, колосальне всеобіймаюче око» України. Його мова – «се переважно буденна мова українського простолюддя, проста, без сліду афектації, але проте багата, колоритна і повна тої природної грації, якою вона визначається в устах людей з багатим життєвим досвідом» – Іван Франко.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.