Зустріч з адвокатом в рамках тижня права

10 грудня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян,ознайомлення із базовими знаннями про свої права та уміння використовувати їх на практиці і, за потреби, захищати.

Особливу увагу в цьому питанні слід приділяти  правовому вихованню дітей. Адже від того, як сьогодні ми виховуємо, опікуємося, переймаємося проблемами наших дітей, залежить, як ми житимемо завтра.

В рамках проведення тижня права 12 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з  адвокатом Дмитром Левкуном. На зустріч із працівником юстиції завітали учні 8-Б класу Надвірняської ЗОШ №2 на чолі із своїм керівником Ольгою Фединяк. Школярі одержали чудову можливість більше дізнатися про професію адвоката, ознайомитися з основами українського законодавства та поговорити про юридичну відповідальність за скоєння правопорушень, яка наступає при досягненні певного віку.

Школярі одержали  кваліфіковані відповіді на правові питання, які їх цікавили, а також мали змоги перевірити свої знання з права під час правової розминки, яку провела модератор заходу завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк. Найбільш активні учні одержали заохочувальні призи. Учні почерпнули від зустрічі багато цікавої та корисної інфомації для себе: про дотримання прав та свобод громадян, зокрема,  підлітків, як не стати жертвою або учасниками злочину, що робити, щоб уникнути насильства та інші. 

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою “Людина в правовому полі”, яка була розгорнута  в читальній залі до тижня права.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.